NikolaTesla.

Dahi mutfağa girdi.

Cooking Genius

NikolaTesla, süper güçlü aspirasyon sistemine sahip ocak serimize verdiğimiz isimdir. Devrim niteliğindeki bir mucidin ismini verdiğimiz bu konsept, bu elektrikli ev aletlerine ilham veren, Compasso D'Oro ödülüne layık görülen bir tasarıma sahip. Daima en son teknolojinin eşlik ettiği, günlük yemek pişirme deneyiminizin hizmetinde olan bir tasarım.

Endüksiyonlu, gazlı. Kompakt, entegre terazi ile. Düğmeli veya dokunmatik kumandalı. NikolaTesla ocaklar, farklı mekanlara, tarzlara ve mutfak tutumlarına yanıt verebilen maksimum estetik ve işlevsel özellikler sunan bir ürün yelpazesine sahiptir. Yenilikçi performans ve tüketime gösterilen özen, her modelin özelliklerini tamamlıyor. Tek yapmanız gereken sizinkini seçmek.
NikolaTesla'nızı seçin

NikolaTesla davlumbazlı ocakların tüm nedenleri.

Süper güçler

Görünmez, akıllı, ultra güçlü.

NikolaTesla’nın aspiratör kalbi ocağın ortasında iyice gizlenmiştir. Kendini göstermez ama oradadır, dumanları, kokuları ve buharları çıkar çıkmaz yakalar, bunlar tencere ve tavalardan çıkıp pişirme alanını işgal etmeden önce!

640 m³/h
640 m³/saat'e kadar aspirasyon/filtreleme gücü
5,1 m/s
5,1 m/s'ye varan duman yakalama hızı

Sessizdir.

Mutfakta sadece istediğiniz sesleri duyarsınız.

Sonunda yemek pişirirken yalnızca müziği ya da size eşlik edenlerin sözlerini duyacaksınız. NikolaTesla ocaklar, maksimum aspirasyon veya filtreleme gücüne ayarlandığında bile gürültüyü ve tüketimi azaltan en yeni nesil motorlarla donatıldı. Özellikle oturma odasında açık mutfak bulunanlar için önemli bir yenilik.

61 db (A)
Maksimum güçte gürültü seviyesi 61 DbA

Gerçekten kolay.

Ergonomik, sezgisel ve çalıştırması kolay kumandalar.

Dijital ekranlar mı yoksa analog düğmeler mi? Aspirasyon, gelişmiş pişirme fonksiyonları, otomasyonlar, pişirme alanında maksimum ergonomi: NikolaTesla modeliniz ne olursa olsun, kontrol arayüzü her zaman elinizin altında. Ve kolay.

Akıllı temizlik.

İçinde ve dışında, hızlı ve iyi temizlik.

Yüzeyin ve iç kısmın temizlenmesi hiç bu kadar hızlı olmamıştı: Her estetik öğe, daha az kesinti yaratacak ve işlemleri basitleştirecek şekilde minimal şekilde tasarlandı. Yağ filtresi rahat bir şekilde yukarıdan çıkartılabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Peki ya emiş ağzına kaza sonucu sıvı dökülürse? Hiç sorun değil: iç bölmede yer alan valf sıvının tahliye edilmesini sağlayarak maksimum hijyeni garanti eder.

Etkin ve etkili filtreler.

Yüksek performanslı, yenilenebilir, çıkarılabilir.

Hava filtreleme sistemi, duman ve kokuların giderilmesinde piyasadaki en etkili sistemlerden biridir. Bunun yanısıra, atıkları ve çevre üzerindeki etkiyi azaltmak için tasarlanmıştır: Filtrelerimiz 5 yıla kadar yenilenebilir ve bakım veya değiştirme işlemleri için kolayca çıkarılabilir. Filtreleme versiyonunda, NikolaTesla ocaklar %80’e varan bir filtreleme etkinliği garanti eder.

Nereden satın alınabilir?

Tüm yağ filtreleri, karbon filtreler ve diğer aksesuarlar Elica Shop’ta bulunabilir. Shop Elica.

Uzman işlevler.

Ve profesyonel mutfaklardan alınan ilham.

NikolaTesla modelleri, ocaktaki (daha doğrusu ocaklardaki!) beceriniz ne olursa olsun, yaratıcılığınızı harekete geçirir. Yeni tariflerde şansınızı deneyebileceğiniz işlevlerle donatılmıştır: tereyağını ve çikolatayı yakmadan eritmek; sosları ve kremaları ısıtmak; rahatsız edici su dökülmeleri olmadan gıdaları haşlamak için. Ayrıca, ekstra geniş pişirme alanları ile büyük tencereleri yerleştirmek için iki bitişik pişirme alanını etkinleştirebilirsiniz.

Eco Cooking.

En azından mutfakta, daha az enerji tüketiyoruz.

Enerji tüketimini ve çevre üzerindeki etkiyi azaltma taahhüdümüz, aynı zamanda A++ enerji sınıfına ulaşan (bu kategori için olağanüstü bir sonuç) NikolaTesla ocaklarında da doğrulanır. Hepsi bu kadar değil: aspirasyon sistemi filtreleri yenilenebilir ve 5 yıla kadar dayanabilir; %100 geri dönüştürülebilir ambalaja sahiptir. Ve Elica endüksiyonlu ocak %25’e kadar enerji tasarrufu sağlar.

Ebat önemli.

Her alanda mükemmel.

Her mutfağı güzelleştirmek için tasarlanan NikolaTesla davlumbazlı ocakların 60, 70, 80 ve 90 cm ebatlı versiyonları mevcuttur ve tüm standart mutfak taban üniteleriyle uyumludur (hem ada hem de duvar tipi versiyonlarında). Davlumbaz veya filtreleme modlarında ve mutfak dolaplarınızın derinliğinden ödün vermeden set üstü olarak monte edilebilir. Tüm seriyi olağanüstü şekilde çok yönlü kılan ve her mekana, tarza ve ihtiyaca uyum sağlayabilen bir esneklik.

NikolaTesla'nızı seçin